Powrót do: Artykuły BHP

Gdy w firmie pojawią się myszy - Pułapki na myszy BHP


Często zdarza się, że w magazynach firma zalęgają się myszy. Jak sobie z nimi poradzić? Jak skutecznie się ich pozbyć? Warto przeczytać nasz artykuł i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Pułapki na myszy to również akcesoria BHP, więc nie należy o nich zapominać.

Jak walczyć z myszami

Nie spotykamy się z nimi na całe szczęście w każdym domu, ale niewątpliwie myszy w wielu domach są pewnym kłopotem. W takiej sytuacji oczywiście pierwszym rozwiązaniem, które przychodzi nam na myśl jest zastosowanie jakiejś dobrej pułapki na myszy. Owa pułapka na myszy może przybierać bardzo różne formy. Pierwszym i podstawowym, z którym stykamy się najczęściej, jest zwykła pułapka, najbardziej popularna pułapka ze sprężyną i zamykającą się łapką. Skuteczna?

Pułapka na myszy jaką wybrać

Zasadniczo tak o ile mysz w naszym domu nie jest bardziej sprytna od nas i od naszej pułapki. Nie zawsze bowiem zwykła pułapka na myszy będzie najbardziej skuteczna. Czasem może okazać się, że znacznie więcej osiągniemy, gdy w naszym domu znajdzie się nowy lokator w postaci kota. Trudno jest oczywiście nazwać kota pułapką na myszy, ale na pewno można go nazwać sposobem na pozbycie się myszy z własnego domu.

Ktoś powie, że co nam może zrobić taka mała myszka, a jednak może okazać się ona uciążliwa, gdyż przecież podjada nam ona różne produkty, a należy podkreślić, że mysz to na tyle sprytne zwierzątko, że wejdzie naprawdę w najbardziej ciasne miejsca toteż uszczelnianie komórek i innych miejsc, w których przechowujemy jedzenie niewiele nam da i tak naprawdę niepotrzebnie wydajemy pieniądze i tracimy czas na owo uszczelnienie.

Trutka na myszy

Myszy mogą być naszą zmorą, ale oczywiście nie możemy się poddawać i powinniśmy szukać odpowiedniego sposobu, aby się owych myszy pozbyć z naszego domu. Sposobów jest wiele, warto poszukać tego najbardziej dla nas odpowiedniego, o którym będziemy mogli mówić, że jest on po prostu skuteczny i po prostu pozwala nam pozbyć się niechcianych myszy z różnych pomieszczeń w domu, w tym głównie z naszej piwnicy.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.