Powrót do: Świat biznesu

Zasady BHP podczas izolacji pianą


Podczas ocieplania budynku przy pomocy piany poliuretanowej należy zachować szczególną ostrożność. Pomimo tego, że jest to środek nieszkodliwy ponoć dla zdrowia, radzimy zachować szczególną ostrożność. Na zdjęciu widać, jak należy zabezpieczyć się przy kładzeniu izolacji. Przejdźmy do opisu samej izolacji pianą.

 Po co izolować ściany pianą 

Dzięki temu, że izolacja pianą Wrocław zostanie wykonana w naszym domu, będziemy mogli zapewnić sobie odpowiednie zabezpieczenie naszych murów. Ponadto, można będzie wyeliminować wszystkie mosty termiczne, jakie występują w domu, co dodatkowo wpłynie na poprawę ocieplenia domu. Piana jest w stanie w idealny sposób wypełnić wszystkie szczeliny, jakie pojawiają się w murach.

Plusy izolacji pianą

Koszty ogrzewania i klimatyzacji można będzie dzięki temu zmniejszyć do 40%. Będzie wiec to bardzo duża oszczędność. Na pewno, jeśli nie chcemy płacić wysokich rachunków za ogrzewanie, na jaką izolację powinniśmy się zdecydować. W końcu dzięki temu można będzie się cieszyć z idealnie ocieplonego domu, w którym nie trzeba będzie płacić zbyt dużo za rachunki za ogrzewanie. Ponadto, izolacja pianą Wrocław ma również właściwości tłumienia hałasów.

 Izolacja termiczna ścian

 

W domu, w którym zostanie ona umieszczona, będzie znacznie ciszej. Nie będą docierały do wnętrza wszelkie hałasy, jakie powstają na, zewnątrz, co działało będzie na pewno z korzyścią dla każdego mieszkańca takiego domu. Warto również podkreślić, że takie rozwiązanie jest ekologiczne i bezpieczne. Pianka jest bezzapachowa i posiada niepylącą się strukturę, która odporna jest na pleśń i wszelkie szkodniki.

Źródło: http://wentar.pl/izolacja-piana-wroclaw/ 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.