Powrót do: Materiały budowlane

Stylowe wyposażenie salonu w modne narożniki - Sklep meblowy


Dziś nie wyobrażamy sobie salonu nie urządzonego w sposób komfortowy i przestronny. Jednym z elementów takiego wyposażenia są narożniki. Różne wzory, kolory oraz materiały, z których są wykonane narożniki, pozwalają dopasować ten wielofunkcyjny mebel do każdego wnętrza. Dlaczego narożniki można określić mianem wielofunkcyjnych? Wydawałoby się, że pełni on tylko funkcję siedziska, ale nie tym razem.

narozniki_do_salonuJaki narożnik wybrać do salonu

Na rynku dostępnych jest wiele narożników, które spełniają się doskonale jako miejsce do spania. Przykładem takiego narożnika może być Focus Maxi, który w bardzo prosty sposób się rozkłada, m.in. za sprawą specjalnie wbudowanego systemu wspierania otwierania.  Łączna powierzchnia przeznaczona do spania w tym modelu to 3x1,5 metra, a więc spokojnie położyć na nim można kilka osób. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza podczas imprez rodzinnych.

Kolejną funkcją jaką pełnić mogą narożniki salonowe jest przechowywanie.  Miejsca na przechowywanie nigdy dość, zwłaszcza jeśli jest ono elegancko zakamuflowane. Nie lubimy przechowywać rzeczy na wierzchu, „upychanie” całego naszego dobytku w meblościanki przeszło już do lamusa, wraz ze zmierzchem poprzedniej epoki.

Estetyczne narożniki do salonu

Dziś lubimy estetykę, wolne przestrzenie, poczucie swobody. To wszystko zagwarantują nam takie modele narożników jak Paradiso, Compact, czy też Milano, który posiada aż dwa pojemniki na pościel. Przed wyborem narożnika, koniecznie musimy zmierzyć powierzchnię, jaką chcemy na niego przeznaczyć, z uwzględnieniem funkcji rozkładania i spania. Dobrze jest też podczas wyboru obicia kierować się realnymi warunkami panującymi w naszym domu, a więc z uwzględnieniem obecności zwierząt czy też małych dzieci. Narożniki to meble, które służą nam całymi latami.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.