Powrót do: Świat biznesu

Bezpieczeństwo dziecka w samochodziku elektrycznym.


Na rynku dostępne są autka na akumulator dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Przygotowane zostały propozycje zarówno dla dwulatków, jak i dla dziesięcioletnich dzieci. Rozpiętość jest więc naprawdę duża. Rodzic znajdzie dla swojej pociechy na pewno model idealnie dopasowany do wieku.

AUTO_NA_AKUMULATOR

 Samochód na akumulator na prezent?

Zazwyczaj samochody akumulatorowe proponowane są dla dzieci od 3 roku życia, ale niektórzy producenci przygotowują modele, którymi mogą jeździć nawet 2-letnie dzieci. Najważniejsze jest, aby taki samochód posiadał bardzo dobrze wyprofilowane fotele. Poza tym, taki pojazd nie może rozpędzać się do dużych prędkości. Dzięki temu dziecko nie będzie miało żadnych problemów z tym, aby nad nim zapanować. Dla 4-letniego dziecka można już wybrać samochód poruszający się znacznie szybciej. Wybierając konkretny model, należy sprawdzić maksymalną wagę, jaką jest w stanie wytrzymać, a także jego gabaryty. Najlepszy dla 4-latka będzie samochód napędzany tylko na tylną oś.

samochodzik_na_akumulator

Samochód elektryczny na dzień dziecka

Samochód elektryczny dla 6 latka może już być nieco bardziej agresywny niż poprzednie modele. Można wybrać rozwiązanie zasilane 2 silnikami, co przełoży się na zwiększenie mocy urządzenia. Takie pojazdy będą w stanie rozwijać prędkości nawet do 10 km/h. Takie samochody są wyposażone w skrzynię biegów, a także pasy bezpieczeństwa. 10-latek na pewno jednak tym się nie zadowoli, ponieważ potrzebuje czegoś więcej. Dedykowane są dla nich największe modele na rynku. Zazwyczaj jest on w stanie znieść udźwig nawet do 50 kg. Dzieci będą mogły się bawić takim pojazdem przez bardzo długi czas.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.