Powrót do: Świat biznesu

Szafy na dokumenty zapewniają bezpieczeństwo w firmie


Szafa na dokumenty SBM 102 MLX

Metalowa, dwudrzwiowa szafa na dokumenty o solidnej konstrukcji wykonanej z blachy stalowej o grubości 0,7 mm, doskonale nada się do przechowywania różnego rodzaju dokumentacji.

Posiada wymiary 1040 x 800 x 435. Dwuskrzydłowe drzwi o schowanych zawiasach umożliwiają łatwy i bezproblemowy dostęp do zawartości w każdej chwili.

Wnętrze szafy na dokumenty

Wewnątrz znajdują się dwie przestawne półki, które klient może dopasować w sposób najbardziej dla siebie odpowiedni. Takie rozwiązanie zapewnia elastyczność  i dowolność kombinacji, które mają na celu jak najbardziej ergonomiczne przechowywanie dokumentów. Każda z półek może zostać obciążona zawartością sięgającą maksymalnie do 60 kilogramów. Dzięki temu wysokiemu poziomowi wytrzymałości, w szafie możemy przechowywać wyjątkowo dużo dokumentacji i innych niezbędnych rzeczy. Produkt jest również wyposażony w uchwyt drzwiowy posiadający zamek blokujący w obu częściach drzwi: górnej i dolnej.

szafa_na_dokumenty

Przemyślana szafa na dokumenty

Zważywszy na swoją jakość i przemyślany sposób zaprojektowania, szafa łączy w sobie szczególną wytrzymałość, komfort użytkowania i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanej w niej zawartości. Równie dobrze sprawdzi się w biurze, jak i w domu. Cechuje ją również klasyczny wygląd, który dodatkowo klient może w dużym stopniu dostosować do swoich preferencji.

Wersje kolorystyczne szafy

Szafa występuje bowiem aż w szesnastu różnych kolorach, takich jak: czerwony, czarny, szary, niebieski, kremowy, żółty, pomarańczowy i wiele innych. Dzięki temu możemy zdecydować, co bardziej nam odpowiada: dyskretny wygląd szafy, czy niebo bardziej rzucający się w oczy.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.