Powrót do: Artykuły BHP

Gdzie w Białymstoku kupić bezpieczne pułapki na gryzonie


Białystok to zdecydowanie najbardziej zurbanizowane miasto na całym Podlasiu, które nie bez powodu jest jego stolicą. Jednakże także i tutaj mieszkańcy, zwłaszcza obrzeży miasta muszą zmagać się z myszami, a nawet szczurami. Trudno oprzeć się wrażeniu, że taka walka nie jest zadaniem łatwym i często sięgając po kolejne środki ochrony, nie jesteśmy w stanie wytępić ich z naszych mieszkań.

Trutka na gryzonie

Zazwyczaj stawiamy tu na trutki. Wydaje się, że o wiele lepszym rozwiązaniem będzie jednak pułapka na szczury w Białymstoku. Te są bowiem tak skonstruowane, aby oszukać szczura, który przypomnijmy jest gryzoniem bardzo inteligentnym. Nie da się zatem ukryć, że w odróżnieniu od myszy trudno go złapać w klasyczną pułapkę, a przynajmniej nie zdarza się to zbyt często. Przy pułapkach na myszy w Białymstoku takiego problemu już nie ma. Te gryzonie akurat nie grzeszą inteligencją i często zwykłe pułapki klasyczne, które znane były jeszcze naszym dziadkom, doskonale się w tym przypadku sprawdzają.

Pułapki na gryzonie w ogrodzie

Co jednak, jeśli gryzonie zaatakowały nasz ogród? Czy w takiej sytuacji pułapka na nornice w Białymstoku spełni swoje zadanie? Jak najbardziej powinniśmy mieć z niej sporo pożytku, choć oczywiście często jedna pułapka nie będzie wystarczająca. Takiego problemu nie ma natomiast przy kretach. Tu jednak żywołapka, a więc pułapka na krety w Białymstoku, która nie zabija kreta, będzie wystarczająca dla ochrony naszych ogrodów. Wydaje się, że jest to dobre zabezpieczenie swojej posesji przed tymi szkodnikami.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.