Powrót do: Świat biznesu

Praktyczne artykuły do łazienki


Zbudowałeś dom, wynająłeś mieszkanie? A w Twojej łazience jest tylko muszla klozetowa, prysznic lub wanna i umywalka? Nadeszła pora, aby sprawić, by miejsce kąpieli i mycia zębów stało się wysoko funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Zainwestuj w akcesoria łazienkowe i miej to z głowy.

Zorganizuj miejsce na kosmetyki 

Do przechowywania kosmetyków i środków czystości przyda się szafka łazienkowa o odpowiedniej pojemności. Jednak czasem to za mało. Zwłaszcza, jeśli w domu jest kobieta! A co dopiero dwie lub trzy! Bywa również tak, że nie masz możliwości zainstalowania stałego regału czy szafki - nie pozwala to na konstrukcja ścian, niewystarczająca ilość miejsca lub właściciel mieszkania. W takiej sytuacji postaw na łatwo przenośne regały łazienkowe.

Tego typu artykuły łazienkowe są dostępne w różnych wersjach - z prostymi półkami lub głębszymi koszyczkami, które utrudniają ewentualne przewracanie się przedmiotów. Regał może być plastikowy lub metalowy. Prostokątny lub narożny - wybierz taki, który będzie pasował do Twojej łazienki wizualnie i funkcjonalnie.

Do zorganizowania przestrzeni i utrzymania porządku przyda Ci się również zestaw pojemników do łazienki. Do koszyczków lub plastikowych pudełek możesz schować rzadziej używane kosmetyki, szczotki, gumki do włosów, suszarki itp. Przydatne będą też mniejsze organizery do codziennego użytku - na płatki kosmetyczne, patyczki, pędzle do makijażu.

Zadbaj o podstawowe akcesoria łazienkowe

Pamiętaj o artykułach toaletowych - nawet uchwyt na papier toaletowy i szczotka do WC mogą być ozdobą pomieszczenia. Wybierz coś, co nie tylko będzie Ci służyło, ale również dobrze wyglądało. Wybór jest duży.
Pomocny będzie pojemnik na proszek do prania, wieszak na ręcznik, podręczne lusterko...

A co ze sprzętem do czyszczenia? Zwykle to łazienka jest miejscem na miotłę, mopa i chemikalia. Poukładaj je w mniej widocznym miejscu - płyn do WC nie musi wcale stać koło szczotki. Nabywając odpowiednie artykuły łazienkowe, możesz zorganizować miejsce w swojej łazience w taki sposób, że wszystko będzie schludne i przejrzyste. A Ty nie zgubisz się, szukając papieru toaletowego lub rękawic do sprzątania! 

Zobacz akcesoria do łazienki w sklepie: https://abc-agd.pl/14-lazienka
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.