Powrót do: Artykuły BHP

Do czego służą regulatory paska w odzieży roboczej


Klamerki zaciskowe są ważnym akcesorium dla wszystkich pasków i nie tylko. Przesuwki zabezpieczają paski (zabezpiecza dwa końce i zapobiega ich rozchodzeniu się) oraz pełni funkcję dekoracyjną - zdobi wyrób, nadaje mu określony styl i tworzy kompletny wizerunek. Oczywiście, jeśli ta klamra jest na pasku lub plecak i wyświetlane, to musi być również piękne.

Klamry zaciskowe - klasyczny design

Konstrukcja opiera się na wypustce, która jest wkładana do otworu w pasie i w ten sposób zabezpiecza pas w pozycji klamry. Jeśli klamra jest większa niż 4 cm, dodaje się dodatkowy język, aby klamra mogła wytrzymać większe obciążenia i aby zapobiec rozerwaniu otworu. Jest to najpopularniejsza konstrukcja stosowana w pasach bezpieczeństwa ze względu na swoją niezawodność;

Zapięcie na karabińczyk lub smycz.

Stosuje się je do przedmiotów designerskich lub kształtowych. Na uwagę zasługuje fakt, że mocowanie paska jest mniej pewne i przy odpowiednim obciążeniu może się po prostu odpiąć.

Jakie klamerki zaciskowe wybrać?

To, który rodzaj klamerki zaciskowej jest dla Ciebie odpowiedni, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb. Jeśli liczy się niezawodność, należy wybrać tylko wersję klasyczną. Jeśli chcesz wykazać się wyobraźnią i stworzyć coś bardzo pięknego, to typ designerski jest właściwym wyborem.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że klamra do torebki różni się od tej używanej do paska. Przynajmniej z tego powodu, że ma znacznie mniejsze rozmiary i nie zawsze musi utrzymywać duży ciężar. Na przykład, jeśli przykrywa kieszeń. Ale jeśli ma służyć jako regulatory paska i jego rozmiaru, będzie musiał wytrzymać spory ciężar.

Klamry do torebek

Oczywiście, najbardziej niezawodną klamrą jest klamra metalowa. Jednak mogą one być również wykonane z tworzywa sztucznego, zwłaszcza jeśli służą jedynie do dekoracji. Jednak takie łączniki będą zawodne.

Przy wyborze klamry, menedżerowie zawsze zalecają zwrócenie uwagi na rozmiar - cena ma drugorzędne znaczenie. Ich szerokość waha się (w większości przypadków) od 1 do 5 cm. Najmniejsze z nich są szeroko stosowane w wyrobach pasmanteryjnych, natomiast 3 do 5 cm stosuje się w pasach biodrowych.

Szerokość klamry po wewnętrznej stronie powinna być o 2 mm większa niż pas, tak aby wyrób można było wygodnie użytkować.

Klamerki zaciskowe,regulatory paska,przesuwki znajdziesz w sklepie: https://agry.pl/index.php/nasza-produkcja/klamerki-zaciskowe-regulatory-przesuwki

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.