Powrót do: Świat biznesu

Bezpieczny i skuteczny mini kombajn kosmetyczny


Aby zaoszczędzić nieco przestrzeni w salonie warto zainwestować w kombajn kosmetyczny. To wielofunkcyjne urządzenie z powodzeniem zastąpi kilka sprzętów kosmetycznych, pozwalając zaoszczędzić zarówno miejsce, jak i pieniądze.

Co to takiego mini kombajn kosmetyczny?

Dostępne na rynku kombajny mogą być kombajnami 2w1, a mogą nawet 24w1. W zależności od wielkości gabinetu i ilości dostępnej przestrzeni, można zdecydować się na kombajn kosmetyczny typu tower lub desktop.

Kombajny dekstop, są to niewielkie urządzenia, maksymalnie 6w1, które z powodzeniem zmieszczą się nawet na biurku. Kombajn typu tower, to już nieco większe urządzenie, które stawia się bezpośrednio na podłodze i które może łączyć w sobie nawet ponad 20 funkcji.

Jakie zabiegi można przeprowadzić za pomocą kombajnu?

Kombajny kosmetyczne umożliwiają przeprowadzenie bardzo szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Pierwszą funkcją, którą posiada praktycznie każdy nawet kombajn kosmetyczny mini , jest funkcja dezynfekcji skóry. Krok ten jest absolutnie niezbędny przed każdym zabiegiem kosmetycznym.

Bardzo popularnym zabiegiem, który wykonuje się za pomocą kombajnu kosmetycznego jest mikrodermabrazja, której zadaniem jest przede wszystkim oczyszczenie zewnętrznych warstw naskórka, co możliwa skórze swobodne oddychanie. Kombajn kosmetyczny może być wyposażony w głowicę ultradźwiękową. Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków służą przede wszystkim przyspieszeniu regeneracji skóry. Jeśli pacjentka potrzebuje głębokiego oczyszczenia skóry może skorzystać z zabiegu peelingu kawitacyjnego.

Tylko tyle czy coś jeszcze?

Bardziej rozbudowane kombajn medyczny możliwa wykonanie zabiegu sonoforezy. W czasie jej wykonywanie substancje odżywcze są wtłaczane w skórę manualnie, dzięki czemu pobudzona zostaje jej odnowa. Kolejny ciekawy zabieg, który można wykonać mając urządzenie wielofunkcyjne to waponizacja. Jest to rodzaj sauny, do stosowania przede wszystkim na twarz.

Kombajny często wyposażone są w głowice do mikromasażu. Zadaniem tego zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi oraz limfy w skórze, co sprzyja ujędrnieniu skóry. Jak widać spektrum zabiegów, które można przeprowadzić za pomocą kombajnu jest bardzo duże. Wymienione powyżej to tylko niewielka część z szeregu dostępnych funkcjonalności.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.