Powrót do: Świat biznesu

Bezpieczne krzesełka do karmienia dzieci


Wielu z nas po zostaniu rodzicem myśli sobie "jakie krzesełko wybrać dla mojego malucha?" Na rynku można spotkać bardzo dużo krzesełek do karmienia. Dlatego wybór jest bardzo ciężki, sporo młodych rodziców szuka tych najtańszych krzesełek, ale czy to dobry wybór? 

Krzesełka do karmienia dzieci w hurtowni

Cena idzie za jakością, a jakość idzie w parze z zadowoleniem. Często sami wybierając krzesło do salonu bądź jadalni zwracamy uwagę na komfort i wygodę. Przecież nie będziemy jeść obiadu, kiedy będziemy czuć ból pleców czy innej części ciała. Odechce się nam jeść i czar ze wspólnego sielankowego obiadu pryśnie jak marzenia o wygraniu w lotto po kolejnym losowaniu.

Dlatego też skoro my zwracamy uwagę na tego typu rzeczy, to zatroszczmy się aby nasza pociecha była karmiona w iście królewskich warunkach. Dzieci są bardzo wybredne jeśli chodzi o każdą dziedzinę życia. Jedzenie, zabawki, bajka, koszulka i milion innych rzeczy jest w stanie wyprowadzić ich z równowagi, dlatego niewygodne krzesełko będzie idealnym zapalnikiem do wybuchu bomby zwanej "foch, nie jem".

Na co zwrócić uwagę przy wyborze krzesełka dla dzieci:

  • regulacja wysokości, aby było bardziej uniwersalne
  • miękkie siedzisko
  • regulowane pasy przytrzymujące malucha, z miękkimi nakładkami na ramiona
  • spory stolik, aby talerzyk czy kubek po jednym dotknięciu dziecka nie spadał na podłogę
  • tworzywo, z którego łatwo zmyć plamy

Niestety, ale najtańsze krzesełka tych wszystkich cech nie będą posiadały. Jedno będzie miało super miękkie siedzisko, ale stolik będzie tak mały że jedno trącenie i obiadek czy deserek leży na podłodze. Kombinacji, które będą nie pasowały można zrobić bardzo dużo.

No, ale my jesteśmy super rodzicami dlatego chcemy, aby nasz maluch zajadał potrawkę z królika tylko w super, hiper krzesełku dlatego kupujemy mu markowy baby tron.

Największy wybór tego typu rzeczy znajdziemy w hurtowni dedykowanej produktom dla dzieci. Przy wyborze będziemy mieli pewność, że jeżeli nasz wybór będzie miał jakąś wadę to łatwo zwrócimy krzesełko, bądź wymienimy na nowe. Produkty te też posiadają niezbędne atesty, dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić czy tworzywo, z którego jest zrobione nasze krzesełko do karmienia jest bezpieczne.

Dlatego wybierając krzesełko, kierujmy się dobrem dziecka. Kupmy takie, w którym sami z chęcią byśmy zjedli indyka z ziemniaczkami w sosie koperkowym.

Zobacz: www.marko-baby.pl/krzeselka,10023,produkty.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.