Powrót do: Świat biznesu

Sterylizator do butelki zadba o zdrowie dziecka


Żywność, w tym także mleko podawane niemowlętom stanowi doskonałą pożywkę dla bakterii i innych groźnych drobnoustrojów. Aby mieć pewność, że nie narażamy dziecka na niebezpieczeństwo należy szczególnie zadbać o higienę i czystość wszystkich akcesoriów używanych do karmienia. W jaki sposób? Najprościej i najbardziej skutecznie osiągnąć to można przy użyciu sterylizatora do butelek.

Sterylizator do butelki Nanobebe - wygoda i skuteczność w jednym

Sterylizator do butelek i smoczków Nanobebe (sprawdź) to produkt przeznaczony do użycia w mikrofalówce, który w zaledwie cztery minuty pozwala usunąć 99,9% bakterii, które na co dzień spotkać możemy w przeciętnym gospodarstwie domowym. Co ważne, przy zamkniętej pokrywie sterylna czystość utrzymuje się aż 24 godziny co umożliwia czyszczenie butelek wieczorem, by do porannego karmienia mieć je gotowe do użycia. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, pozwala zaoszczędzić także sporo czasu i energii. 

Sterylizator Nanobebe to także produkt niezwykle uniwersalny, pasuje bowiem do większości dostępnych na rynku kuchenek mikrofalowych, pomieści w sobie natomiast nie tylko akcesoria formy Nanobebe, ale także większość butelek i smoczków innych firm. 

Tworzywo, z którego wykonano sterylizator jest w pełni bezpieczne dla dzieci, wolne od BPA i ftalanów. Aby uczynić produkt jeszcze bardziej przyjaznym wyposażono go w silikonową, antypoślizgową obwódkę, dzięki czemu idealnie trzyma się blatu. Wewnątrz urządzenia znajdują się widełki w dwóch rozmiarach, na których wygodnie rozmieścić można sterylizowane akcesoria, w przypadku jednak kiedy nie są one potrzebne, można je bez problemu zdemontować. 

W jaki sposób używać sterylizatora Nanobebe?

Po umyciu wszystkich akcesoriów do karmienia przy użyciu wody z płynem do mycia naczyń, aby usunąć pozostałości mleka, należy podnieść pokrywę sterylizatora i wlać do wewnątrz 200 ml wody.  Produkty, które chcemy wyczyścić należy umieścić na przeznaczonych do tego celu widełkach, a następnie nałożyć i zablokować pokrywę sterylizatora. Całość należy włożyć do wnętrza kuchenki mikrofalowej i uruchomić wybierając właściwy program. Po zakończeniu sterylizacji zaleca się opłukać i wysuszyć urządzenie w celu uniknięcia osadzania się kamienia.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.