Powrót do: Świat biznesu

Bezpieczne nosidła dla niemowlaka


Wyjazd z małym dzieckiem przysparza niemało stresu młodym rodzicom. Wymaga to odpowiedniego zaplanowania i zabrania ze sobą wszystkich potrzebnych rzeczy, przygotowania się na wszelkie wypadki. Trzeba też uzbroić się w cierpliwość i zaplanować aktywności tak, by potrzeby dziecka były zaspokojone. Na czas drzemki warto zostać w hotelu lub w samochodzie, albo umieścić maluszka w nosidle, gdzie bliskość rodzica zapewni mu poczucie bezpieczeństwa wystarczające do tego by zmrużyć oko. 

Nosidło dla niemowlaka i jego zalety

Zarówno w przypadku wyjazdu w góry i okoliczność wchodzenia szlakiem na pewną wysokość, jak i w przypadku wyjazdu nad morze, gdzie z pewnością chcielibyśmy odbyć spacer po plaży, wózek, choćby był bardzo dobry i terenowy, nie zda egzaminu. Pchanie go pod górę czy po piasku to nie lada wysiłek. W takim przypadku sprawdzi się nosidełko turystyczne, z którym można wejść wszędzie.

Niemowlę umieszczone w nosidle jest w stanie obserwować otaczające go widoki (jeśli tylko jego wzrok już jest na tyle rozwinięty), w odróżnieniu od wózka, gdzie pole widzenia może być ograniczone. Bliskość i ciepło rodzica sprawia, że podróż jest dla malucha bardziej atrakcyjna i nie wywołuje stresu. Ergonomiczne nosidło Besafe pozwoli uniknąć bólu pleców nawet przy długotrwałym noszeniu dziecka. Jest dużo łatwiejsze w użytkowaniu niż chusta, nie ma potrzeby poznania wielu technik wiązania przed użytkowaniem, bo korzystanie z niego jest intuicyjne.

Jak używać nosidła dla dzieci?

W zależności od wieku niemowlaka nosimy dziecko na różne sposoby. Na początku krzywizna kręgosłupa dzieciątka wymaga noszenia przodem do siebie. Z czasem, gdy maluch już samodzielnie siedzi i podejmuje próby wstawania, możemy nosić go przodem do świata, zwykle około 5,5 miesiąca życia.

Od 9 miesiąca można maluszka nosić tyłem do siebie Nosidełko Besafe Haven można używać od około 1 miesiąca aż do 3 roku życia. Można je dowolnie regulować, dopasowując do budowy dziecka i rodzica. Jest tak zbudowane, że ciężar rozkłada się równomiernie, nie powodując ucisku w miejscu pasków. W odróżnieniu od wisiadła, w nosidle nogi dziecka umieszczone są poprawnie według zaleceń fizjoterapeutów dziecięcych.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.