Powrót do: Świat biznesu

Mobilny router WiFi w podróż zawsze warto mieć ze sobą


Dla niektórych największą przyjemnością podczas sezonu zimowego jest rozkoszować się śniegiem, sportami zimowymi, widokiem gór i grzańcem w schronisku. Dla tych osób idealną będzie wycieczka w Tatry, Karkonosze lub w Alpy. Są jednak tacy, których zima męczy, nie przepadają za mrozem, a na myśl o sportach zimowych dostają gęsiej skórki. Ciepluchy odnajdą się raczej na wyjeździe w ciepłe strony, w których lato trwa wiecznie i nie trzeba nosić czapki. Taka zmiana klimatu wyjdzie na dobre osobom, które źle znoszą zimno, a grzanie w kaloryferach nie działa za dobrze na ich płuca.

Mobilny router WiFi - Kierunek Kanary

Fuertavertura jest odpowiedzią na potrzeby nielubiących śniegu. Tam zawsze jest ciepło, plaże i wiatr zachęcają do windsurfingu, pływania i opalania się. Sylwester na plaży z drinkiem z palemką to coś zgoła odmiennego niż marznięcie z kieliszkiem szampana na polskim balkonie.

Na wyspie można podziwiać wulkan, objechać ją dookoła w niewielkim czasie i za nieduże pieniądze. Inna rośliność, hiszpański język i wspaniała atmosfera.

Święta na wyspie, czy praca na hamaku? Bezprzewodowe WiFi to umożliwi.

Niezależnie od tego, czy ktoś preferuje spędzić święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, czy karnawał na wyspie, czy może chce zagościć tam na dłużej by odciąć się od zimy i smogu, na wyspie przyda się dostęp do internetu.

Hotele w znakomitej większości mają to w cenie, natomiast korzystanie na dłuższą metę z publicznego wifi o dyskusyjnej jakości to nie jest dobre rozwiązanie. Wideokonferencja z rodziną w Święta albo praca zdalna wymagają niezawodnego łącza internetowego. Odpowiednim rozwiązaniem jest zabranie ze sobą mobilnego routera wifi.

Bezprzewodowe Wifi z walizki

Bezprzewodowe wifi w podróż gwarantuje niezależność od lokalnego dostawcy internetu. Na xoxowifi.com można zamówić router i zabrać go ze sobą w dowolne miejsce, po czym zwrócić po wyjeździe lub wykupić na własny użytek.

Mobilny router jest niewielkich rozmiarów, a dostarcza internetu 4G i LTE i jest zaopatrzony w system bezpieczeństwa, co wyraźnie odróżnia go od hotelowych sieci internetowych. Opłatę uiszcza się z góry, w związku z tym można zapomnieć o ukrytych kosztach. Całościowy koszt jest niższy, bo oszczędza się na roamingu.

Czytaj więcej na: https://xoxowifi.com/pl/jak-to-dziala.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.