Powrót do: Świat biznesu

Bezpieczny fotelik 360


Fotelik 360 - dla dziecka

Bezpieczne transportowanie małego dziecka w samochodzie, musi odbywać się przy użyciu dopasowanego fotelika samochodowego. Na rynku znaleźć można wiele różnych fotelików, które diametralnie różnią się od siebie konstrukcją oraz funkcjonalnością.

Z tego powodu przed rodzicami, którzy chcą zakupić fotelik, stoi nie lada wyzwanie, ponieważ muszą oni dokładnie przeanalizować wiele opcji. Firma BeSafe zawsze stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo oraz wygodę, dlatego warto szczególnie zainteresować się fotelikiem 360 stopni , który potrafi zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających osób.

Charakterystyczną cechą tego fotelika jest konstrukcja  iZi Turn i-Size, która umożliwia transport dziecka przodem oraz tyłem do kierunku jazdy.  Dzięki temu, że fotelik obraca się wokół własnej osi, korzystanie z niego jest niezwykle przyjemne. 

Technologia  iZi Turn i-Size w foteliku 360

Fotelik 360 od firmy BeSafe łączy w sobie bezpieczeństwo podczas podróży oraz niesamowitą wygodę podczas korzystania z niego. Niezwykle przemyślana konstrukcja tego produktu, sprawia, że można go bardzo łatwo i sprawnie zamontować w wielu modelach samochodów.

Dzięki specjalnemu systemowi iZi Turn i-Size fotelik można dopasować nawet do kanap samochodowych, które posiadają duży kąt nachylenia. Foteliki bez tego systemu dużo ciężej jest zainstalować na takiej kanapie samochodowej.  

Bezpieczny_fotelik_360Fotelik można także ustawić tak, aby pozycja dziecka była dla niego jak najwygodniejsza i jak najbezpieczniejsza. Dzięki rozbudowanej regulacji poziomej oraz 4-stopniowej regulacji pionowej można bardzo łatwo dopasować fotelik do aktualnych potrzeb dziecka. Fotelik  iZi Turn i-Size posiada także system Dynamic Force Absorber, który znajduje się zagłówku fotelika.

Przede wszystkim ma on za zadanie ochraniać wrażliwe części ciała, które mogłyby, uleć uszkodzeniu podczas jazdy. Cała konstrukcja jest dodatkowo wykonana z wysokiej jakości materiałów, które dobrze amortyzują nierówności podczas jazdy. 

Dlaczego warto zdecydować się na fotelik 360 od firmy BeSafe?

Przede wszystkim foteliki 360 od BeSafe https://www.besafe.com.pl/produkt/izi-turn-i-size to wysoka jakość wykonania, połączona z dbałością o bezpieczeństwo. Fotelik 360 został stworzony dla dzieci w  wieku od 6 miesięcy do 4 lat. Dzięki innowacyjnej konstrukcji wyciąganie dziecka z wnętrza samochodu jest dużo prostsze niż w innych modelach. Warto więc wybrać sprawdzone i lubiane rozwiązanie. 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.