Powrót do: Artykuły BHP

Piżamka dla dziecka w każdym wieku


Bezpieczny sen

Firma Love To Dream to wielokrotnie nagradzana i najlepiej sprzedająca się marka otulaczy w Australii. Kładzie nacisk na to, aby zapewnić dziecku i rodzicowi długi i zdrowy sen. Otulacze, piżamki i śpiworki dostosowane są do dzieci od urodzenia do czterech lat i zapewniają od samego początku komfort i wygodę użytkowania.

W ofercie Love To Dream znajdują się dwa rodzaje piżamek przeznaczonych dla dzieci od 3 miesięcy do 4 lat. Wyróżniają się one szczególnym dostosowaniem do potrzeb dziecka. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa, wygodę i ciepło. Są również pięknie wizualnie.

Piżamka przejściowa

Aby w najprostszy sposób razem z dzieckiem przejść od otulania do piżamy, najlepiej zainwestować w piżamkę przejściową TRANSITION SUIT 5w1. To delikatne rozwiązanie na etap przejściowy, które pomaga zachować rutynę snu dziecka.

Kiedy maluch zaczyna wykazywać chęć obracania się, zwykły otulacz staje się niewystarczający. Dziecko powinno wtedy przejść do spania z wolnymi rączkami. Jednak dla niektórych dzieci takie przejście jest trudne. Piżamka przejściowa pozwala zachować poczucie bezpieczeństwa, jakim jest otulenie i jednocześnie przejść na kolejny etap.

Górna część piżamki jest dopasowana do klatki piersiowej, ma również specjalnie dopasowane rękawki i nogawki. Co ważne, posiada dwa odpinane skrzydełka, które powinny pozostać przypięte do piżamki aż do momentu, gdy dziecko będzie gotowe do przejścia.

Piżamka dostępna jest w różnych rozmiarach i kolorach oraz materiałach o różnej przepuszczalności termicznej, można więc dostosować ją do swojego dziecka. Piżamki dostosowane są do wagi dziecka.

Piżamka dla nieco starszych

Pizamka_dla_dzieckaPiżama Niezależny sen LOVE TO DREAM {https://www.lovetodream.pl/} przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesięcy do 4 lat. Świetnie zastępuje ona kocyki, które dziecko może łatwo rozkopać.

Zapewnia ciepło i komfort użytkowania. Ta piżamka to tak naprawdę specjalnie zaprojektowany śpiworek z nogawkami i rękawkami, który przeznaczony jest dla aktywnych dzieci. Nadaje się ona nie tylko do spania, ale też do zabawy i aktywnego spędzania czasu z rodzicami.

W sklepie Love To Dream dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, w wielu rozmiarach oraz materiałach o różnej przepuszczalności termicznej. Piżamki dostosowane są do wieku i wzrostu dziecka.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.